Post

Pięć korzyści eliminacji zmarszczek dzięki ClearLiftCzy masz drobne bruzdy lub zmarszczki, które Cię niepokoją? Jeśli tak, powinnaś zainteresować się bliżej zabiegiem ClearLift. Istnieje kilka przekonujących powodów, aby rozważyć zastosowanie tej szybkiej i skutecznej procedury z zakresu medycyny estetycznej. Przedstawiamy pięć najważniejszych z nich:

ClearLift wykorzystuje nieelektryczną technologię laserową
Istnieją dwa rodzaje technologii laserowej stosowane w zabiegach odnawiania skóry: ablacyjne i nieablacyjne. Lasery ablacyjne usuwają warstwy skóry i są zdecydowanie bardziej inwazyjne. Lasery nieablacyjne, takie jak ClearLift, stymulują produkcję kolagenu i napinają skórę bez tworzenia ran. Laser dostarcza energię cieplną pod skórą w maleńkich kolumnach. To swego rodzaju strefy obróbki mikrotermicznej. Niektóre stare komórki są eliminowane, a produkcja kolagenu jest większa, ale zewnętrzna warstwa powierzchniowa skóry, czyli naskórek, pozostaje nienaruszony. Zabiegi ClearLift są także wyjątkowo precyzyjne.

Facelifting w przerwie obiadowej
Oprócz zdolności do efektywnego zmniejszania widoczności zmarszczek, jedną z największych zalet ClearLift jest szybkość tej metody. Nie bez powodu nazywana jest „face liftingiem w przerwie obiadowej”. W większości przypadków zabieg ClearLift trwa mniej, niż godzinę i zapewnia wyjątkowe rezultaty. Zwykle leczenie ClearLift trwa od 20-25 minut. Nie jest to tradycyjny lifting twarzy. Renowacja skóry za pomocą zabiegu ClearLift polega na wykorzystaniu energii lasera do leczenia głębszych warstw skóry, ich stymulacji i odmłodzenia.

Mniejszy dyskomfort
Wiele zabiegów kosmetycznych wiąże się z pewnym dyskomfortem. Na przykład, peeling chemiczny może powodować lekkie uczucie pieczenia, a ablacyjne zabiegi laserowe mogą generować obrzęk i zaczerwienienia. Zabiegi ClearLift są praktycznie bezbolesne. Większość osób zgłasza jedynie nieznaczne uczucie mrowienia, ale jeśli czujesz się niekomfortowo, osoba przeprowadzająca zabieg może zastosować znieczulenie miejscowe lub technikę chłodzenia. Celem zabiegu jest zapewnienie ci komfortu i poprawienie wyglądu, przy jak najmniejszym bólu.

Brak rekonwalescencji
Jest kilka rzeczy, które musisz zrobić po zabiegu ClearLift. Pierwszą jest właściwa ochrona przeciwsłoneczna skóry. Możesz także nawilżać swobodnie skórę, a w razie potrzeby stosować zimne kompresy. Jednak planując zabieg, nie musisz brać kilku dni wolnych. Twoja twarz może być lekko czerwona, ale wystarczy pokryć ją makijażem i natychmiast, bez kompleksów, powrócisz do normalnej aktywności.

Jaśniejsza, zdrowsza skóra
Najlepszym powodem, aby zastosować zabiegi ClearLift, jest widoczna poprawa wyglądu skóry. Zmarszczki zostaną wygładzone, a twoja skóra będzie wyglądać młodziej. Chociaż możesz potrzebować kilku zabiegów, aby uzyskać optymalne wyniki, najprawdopodobniej zobaczysz różnicę już po pierwszym zabiegu. I nadal będziesz zauważać stopniową poprawę w ciągu kolejnych dni i tygodni, ponieważ twoja skóra wytwarzać będzie więcej kolagenu.